FINILAGER – slaví 50. výročí působení na bolivijském trhu | ZKL Group
Menu
FINILAGER – slaví 50. výročí působení na bolivijském trhu
23.11. 2023

FINILAGER – slaví 50. výročí působení na bolivijském trhu

Dne 14. listopadu 2023 se uskutečnila oslava 50. výročí společnosti FINILAGER S.A. Této slavnostní události se na základě pozvání zúčastnili také zástupci dceřiné společnosti ZKL Rodamientos S.A., Argentina.
Od svých začátků se společnost FINILAGER S.A. vyznačovala podnikatelským a vizionářským duchem. Během let upevnila svoji pozici na bolivijském trhu a nabídla řešení pro automobilový a průmyslový sektor ve formě dodávek originálních a kvalitních produktů. Spolupráce se společností FINILAGER je pro ZKL synonymem příslušnosti k velmi dobře zastoupené části bolivijského ložiskového trhu. Od začátku vzájemné spolupráce pracujeme formou dlouhodobých objednávek tak, aby koncoví zákazníci měli vždy dostatek našich ložisek a okamžitou skladovou odezvu, kterou místní trh vyžaduje. Do budoucna věříme, že budeme pokračovat v této započaté cestě. Využijeme příležitosti, které region nabízí, tak abychom rok, co rok rozšiřovali a posilovali naši pozici jak v Bolívii, tak i celé Latinské Americe. Vždy se snažíme přinášet efektivní řešení, která vytvářejí přidanou hodnotu do dodavatelského řetězce. Náš závazek také představuje být dodavatelem produktů osvědčené kvality, certifikovaného původu, hodnoty a podmínek, které FINILAGER po celých 50 let poskytuje svým stálým a loajálním zákazníkům.
 
Během oslav předali zástupci ZKL viceprezidentovi společnosti FINILAGER, panu Diegu Chahínovi, pamětní plaketu k 50 letům od vzniku společnosti. Zvláštní poděkování patří také paní Marii del Carmen Aguilar, vedoucí nákupu a logistiky, a panu Beimarovi Cortezovi, řediteli Supply Chain. Společně jsme hovořili o dalším rozvoji naší spolupráce. Dohodli jsme se, že od příštího roku budeme realizovat různá setkání s pracovníky obchodního a technického úseku společnosti FINILAGER, jejichž cílem bude posílení postavení značky na místním trhu.
 
Blahopřejeme tímto společnosti FINILAGER k 50. výročí a současně děkujeme za každoroční obnovení svého závazku a důvěry v naši společnost.