ZKL se prezentuje na výstavě NATIONAL EXPO 2024 | ZKL Group
Menu
ZKL se prezentuje na výstavě NATIONAL EXPO 2024

ZKL se prezentuje na výstavě NATIONAL EXPO 2024

Národní výstavu ocelářského, těžebního, energetického a cementářského průmyslu - NATIONAL EXPO 2024 - uspořádala již po třinácté společnost Indore Infoline Pvt. Ltd. ve Shriram Business Parku v indickém městě Raipur ve dnech 5. až 7. ledna 2024. Na výstavě se prezentovalo 490 vystavovatelů (převážně OEM a koncových uživatelů) z celé Indie.
Společnost ZKL Bearings (India) Pvt. Ltd., náš největší autorizovaný distributor na indickém území, se této výstavy zúčastnila vlastním stánkem, na kterém představila kompletní sortiment ložisek a příslušenství ZKL používaných v ocelářském, energetickém, cementářském a důlním průmyslu.
 
Během trvání výstavy navštívilo stánek ZKL více než 275 zákazníků a firem, například NMDC, HIRA, NAKODA, GOEL TMT a JAISWAL NECO. Proběhlá jednání se jeví jako perspektivní, neboť bylo identifikováno mnoho příležitostí ke spolupráci.
 
Děkujeme našemu distributorovi ZKL Bearings (India) Pvt. Ltd. za skvělou prezentaci značky ZKL na veletrhu. Tyto aktivity budeme podporovat i v budoucnu. Děkujeme také každému našemu zákazníkovi, který si našel čas, a navštívil nás i v Raipuru.