Vydali jsme novou firemní brožuru | ZKL Group
Menu
Vydali jsme novou firemní brožuru
13.3. 2024

Vydali jsme novou firemní brožuru

Brožura představuje naši společnost jako předního světového výrobce technologicky vyspělých ložisek.
Mapuje naši více jak stoletou historii a hlubokou odbornost, kterou přinášíme do každého výrobku i projektu. Seznámí vás s širokým portfoliem našich produktů, které vyrábíme na inovativních technologiích. Brožura také uvádí příklady uplatnění našich produktů v různých průmyslových odvětvích. Zaměřuje se i na poskytované služby, které jsou navrženy tak, aby plně uspokojily potřeby našich zákazníků. 

Brožuru dále doplňuje katalog služeb výzkumu a vývoje a specializovaný katalog ložisek pro železniční aplikace. Všechny naše tištěné materiály jsou dostupné online na našem webu v několika jazykových mutacích a také v tištěné podobě. Nemáte-ji ještě fyzické výtisky, napište si o ně našim obchodníkům. Rádi vám je zašleme, nebo přivezeme na schůzku.

Těšíme se, že vám pomocí těchto tiskovin lépe přiblížíme naše poslání a přínosy, které můžeme přinést vaší firmě a rozvíjet společně nové obchodní příležitosti.

Za grafické zpracování brožury v moderním pojetí děkujeme společnosti PUXdesign, z jejíž dílny pochází i naše webové stránky. Brožuru si můžete prolistovat zde.