Cyklovýlet koncernu ZKL | ZKL Group
Menu
Cyklovýlet koncernu ZKL
27.6. 2023

Cyklovýlet koncernu ZKL

Akce pro zaměstnance mají u nás dlouholetou tradici. Každý rok se vždy těšíme, že spolu vyrazíme na kola či pěší výlet ať už v okolí Brna, nebo Klášterce. Je to ideální příležitost, kde se sejdeme z obou našich výrobních závodů na jednom místě a užijeme si společně sportovní den.
Letos jsme vyrazili na Křivoklátsko. Cyklisté měli před sebou náročných 66 km. Vyrazili od hotelu směr hrad Krakovec, kde se natáčela pohádka Ať žijí duchové. Cestou se kochali výhledy z rozhledny na Senecké hoře, která stojí kousek od Rakovníka. Poté se zastavili na vyhlášené zmrzlině v Senomatech. A pak už je čekal hrad Křivoklát. Z Křivoklátu už jeli podél řeky až k Hostinci U Rozvědčíka, kde si dali zasloužený oběd, poseděli a vydali se na cestu zpět do hotelu.

Pěší turisté jeli autobusem na Křivoklát. Tady jsme se rozdělili do několika skupin, kdy každá zvolila vlastní program a vlastní trasu k návratu do hotelu.  Nejdelší trasa měla asi 18 km a opravdu mezi sebou máme takové turisty, kteří absolvovali celou trasu pěšky. Za to jim patří neskonalý obdiv nás ostatních.

Po odpolední relaxaci na hotelu a chutné večeři se v přátelské atmosféře debatovalo téměř až do rána. Jako každý rok i letos byl koncernový výlet milým zpestřením našich pracovních dní a příležitostí se lépe poznat s kolegy.