ZKL na veletrhu Bauma Conexpo India | ZKL Group
Menu
ZKL na veletrhu Bauma Conexpo India
16.2. 2023

ZKL na veletrhu Bauma Conexpo India

Na přelomu ledna a února 2023 se v aglomeraci indického hlavního města Dillí uskutečnil veletrh Bauma Conexpo India.
Jednalo se v pořadí již o 6. ročník mezinárodního veletrhu, který se zaměřuje především na stavební a těžkou mechanizaci a koná se pod záštitou stejnojmenného Mnichovského veletrhu a výstaviště Messe München. Mezi hlavní vystavovatele se řadila např. spol. ACE, největší výrobce stavební mechanizace v Indii, případně spol. JK Fenner, Schwing Stetter, Doosan Bobcat a další (https://www.bcindia.com/en/).

Své zastoupení měla na veletrhu rovněž i společnost ZKL, a to díky autorizovanému distributorovi, spol. Ramesh Bearings Enterprise. Veletrhu se rovněž zúčastnil obchodní zástupce ZKL Bearings CZ, a.s. pro jižní Asii a společně s Ramesh Bearings Enterprise propagovali ložiska ZKL u nových OEM zákazníků.
 
Společnost ZKL si uvědomuje potenciál, který v současné době Indie, její ekonomika a potřeby trhu představují. Většina místních OEM výrobců jen v roce 2023 plánuje zvyšovat objemy výroby o desítky procent. Zároveň však platí, že Indie je velkou výzvou. Zejména z hlediska konkurenceschopnosti ložisek vyráběných v České republice v porovnání s lokálními jihoasijskými a východoasijskými výrobci. ZKL tuto výzvu přijímá a pro rok 2023 a 2024 plánuje dále v tomto teritoriu zvyšovat své obraty.
 
Děkujeme spol. Ramesh Bearings Enterprise za dlouholetou obchodní spolupráci a vzornou reprezentaci a rozvoj značky ZKL na veletrhu i mimo něj.