Den rodiny v ZKL Klášterec nad Ohří | ZKL Group
Menu
Den rodiny v ZKL Klášterec nad Ohří
5.9. 2023

Den rodiny v ZKL Klášterec nad Ohří

Den rodiny pořádáme pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky i v našem výrobním závodě v Klášterci nad Ohří. Letos proběhla tato oblíbená akce 2. září tentokráte pojatá jako loučení s prázdninami.
Počasí nám krásně vyšlo a děti si tak mohly dosyta užít všechny připravené atrakce a soutěže. Nechyběl velký skákací hrad se skluzavkou nebo dřevěné středověké soutěže. Samozřejmostí bylo malování na obličej, balonky nafouknuté heliem i jízda na koni. Průběžně byly i předváděny dovednosti práce s koněm. Příslušníci z místního Sboru dobrovolných hasičů pro děti vytvořili pěnu, která jim poskytla velký prostor pro dovádění.

Novinkou byla možnost vyzkoušet si modely aut na dálkové ovládání. Pro malé řidiče byla připravena trať ve složitém terénu, kterou měli svěřený model auta nebo pásového vozidla zdárně a bez kolize provést.    

Většina příchozích využila možnost prohlídky prostor celé výrobní haly, kterou prováděl výkonný ředitel Miroslav Bárta a výrobní ředitel Jiří Seidl.

Po celou dobu bylo k dispozici bohaté občerstvení a na závěr si děti za soutěžní kartičku vybraly z velkého množství připravených dárků.  Třešničkou celé akce byla tombola, ve které měli možnost vyhrát všichni příchozí zaměstnanci.

Děkujeme všem za účast a organizátorům za skvěle připravenou akci. Již se těšíme na další ročník!