Den rodiny 2022 | ZKL Group
Menu
Den rodiny 2022
27.6. 2022

Den rodiny 2022

Den rodiny ZKL patří mezi již tradiční firemní akce pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. O akci, kterou každý rok pořádáme v červnu, je mezi našimi zaměstnanci velký zájem. A to nejen mezi rodinami s malými dětmi, ale také mezi našimi bývalými kolegy, kteří se rádi pokochají novinkami v závodech, kde celá léta pracovali.
Den rodiny v Brně
V sobotu 25. června2022 se po dlouhých 3 letech uskutečnil Den rodiny v ZKL Brno. Po všech vládních omezeních způsobených Covid-19 jsme si opět mohli užít příjemný den v naší výrobní společnosti.

Pro některé rodiče a jejich děti to bylo vůbec poprvé, kdy se mohli podívat do závodu, vyzkoušet si montáž menších ložisek sériové výroby a zároveň si užít spousty atrakcí, které jsme si pro ně připravili ať už to byl skákací hrad se skluzavkou, malování na obličej, airbrush tetování, zábavný klaun a jeho disciplíny s balonky nebo soutěž o věcné ceny v malování obrázků. V rámci prohlídky výroby byla pro děti připravena cesta za pokladem, kdy za posbírání indicií vyluštily typorozměr ložiska NU0048M a za něj pak následovala sladká odměna. Větší děti a dospělí si mohli vyzkoušet vytrvalost na rodeo býkovi. Ti nejlepší obdrželi krásnou cenu.

Letošní firemní akce měla velkou účast a za ideálního počasí si ji všichni náležitě užili. Za rok se těšíme na viděnou.
Za realizační tým Dagmar Vymazalová
 
Den rodiny v Klášterci nad Ohří
Dlouholetá tradice a oblíbenost Dne rodiny v Brně inspirovala naše kolegy k upořádání prvního ročníku Dne rodiny v závodě ZKL Klášterec nad Ohří. Ten se uskutečnil v sobotu 4. června 2022.

Program byl zajištěn pro všechny věkové kategorie od nejmenších dětí, které měly připraveny soutěže a širokou nabídku atrakcí, až po ty starší. Oblíbená byla jízda na koních, malování na obličej nebo střílení z airsoftové nebo vzduchové pušky na terč. Nemohly chybět ani soutěže týkající se ložisek nebo malování na kamínky a šnečí ulity. Po splnění všech, nebo alespoň většiny, připravených úkolů, děti vyměnily soutěžní karty za pestré odměny, které si samy vybraly a balónek naplněný héliem. Největší radost ale dětem udělal místní hasičský sbor s umožněním prohlídky zásahových vozů a čtyřkolky. Do hasičské pěny, která potom zaplnila velkou část travnaté plochy, zaběhlo každé dítě.

Vedle programu pro děti byly připraveny prohlídky provozu výrobní válečkové linky, kde pan ředitel, který osobně prováděl zájemce, seznamoval návštěvníky se zajímavostmi nejen výroby ložisek, ale také s historií společnosti.

Třešničkou na celé akci bylo losování bohaté tomboly, do které byli zapojeni všichni příchozí zaměstnanci.

I přes velkou nepřízeň počasí, kdy nám většinu času pršelo, odcházeli účastníci spokojení. Pilotní akci obdobného charakteru pro celou rodinu hodnotili velmi pozitivně a již se těší na příští rok. Za celý realizační tým jsem velmi ráda, že historicky první Den rodiny navštívilo víc než 180 účastníků z řad zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků. 
Příští rok opět na viděnou!

Za realizační tým Jarmila Bůchová