CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

 

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě

 

web-banner

NOVINKY

04.11.2020 - 18:27

Důkazem fungující dlouholeté spolupráce se zákazníkem z důlního průmyslu je opětovná úspěšná dodávka děleného soudečkového velkorozměrového ložiska PLC 512-53.4CR. Jedná se speciální ložisko používané v povrchových dolech, jehož specifikem jsou příčně dělené kroužky a klec usnadňující montáž a demontáž ložiska v uložení. Dosahuje úctyhodných rozměrů, průměr vnějšího kroužek měří 950 mm a kompletní ložisko váží 639 kg. Tato realizace je potvrzením precizní práce našich dělníků z výrobního závodu ZKL Brno, který se specializuje na soudečková a velkorozměrová ložiska.

27.10.2020 - 15:00

Možností, jak zůstat s našimi zákazníky v kontaktu i v době pandemie, je využití různých on-line řešení. Před několika dny jsme uspořádali první latinskoamerickou virtuální konferenci s naším oficiálním distributorem v Hondurasu. Virtuální řešení nám v dnešní nelehké době umožňuje zákazníkům předávat technické a obchodní informace, naslouchat jejich požadavkům a zachovat si prostor pro vzájemnou interakci.

Realizované online setkání hodnotíme se zákazníkem velmi pozitivně, a proto plánujeme v započatém trendu virtuálních prezentací pokračovat i v budoucnosti.

22.10.2020 - 20:43

Významný distributor značky ZKL v Německu - společnost SGN Wälzlager GmbH – slaví v letošním roce 25 let své existence. Společnost založená v roce 1995 se postupem času vyvinula ve významného a spolehlivého partnera v oblasti průmyslu, obchodu a služeb.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.