CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

 

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě

 

web-banner

NOVINKY

01.07.2020 - 14:42

Snahou ZKL Group je neustálé zlepšování servisu a podpory prodeje distributorům i koncovým zákazníkům a to přímo v regionu, ve kterém působí. Z těchto důvodů došlo během roku k posílení obchodní skupiny OS47 (Ruská federace, Ukrajina a bývalé postsovětské republiky) o pozici přímého zástupce ZKL na Ukrajině, kterým se v září 2019 stal Evgeniy Mochenko. Přímým zástupcem ZKL v Turecku byl nově s účinností od 1.6.2020 jmenován Sedat Dobruca, který tak doplnil tým obchodní skupiny OS43 (země Severní Evropy a Blízkého Východu).

18.06.2020 - 10:17

Vážení obchodní partneři, návštěvníci našich webových stránek,

v těchto dnech vyšlo nové 62. číslo časopisu Zetkalák, tradičního časopisu koncernu ZKL. Časopis si můžete přečíst či stáhnout na tomto odkazu:

http://www.zkl.cz/sites/default/files/media/zetkalak_62_cz.pdf

09.06.2020 - 08:55

Společnost ZKL osazuje svými speciálními a velkorozměrovými ložisky různé aplikace z různých průmyslových odvětví po celém světě. Jedním z posledních projektů, který byl realizován v Rusku, je uložení bubnu vakuového filtru na filtrování buničiny. Toto zařízení je jednou z klíčových technologií v papírenském průmyslu. Jedná se o statickou aplikaci, kdy se buben myčky otáčí rychlostí cca 3 – 4 ot./min. Během jedné otáčky dochází k vakuovému odfiltrování pevných částic z buničiny, které se následně propláchnou vodou, vysuší a jsou z filtrační tkaniny bubnu mechanicky odstraňovány.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.