CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

 

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě

 

web-banner

NOVINKY

10.01.2019 - 14:25

V termínu 12. – 14. prosince 2018 se v Ho Chi Minh City ve Vietnamu konal významný mezinárodní strojírenský veletrh VIMAF (Vietnam International Machinery Fair), kterého se účastnilo téměř 300 firem z Vietnamu, Koreji, Singapuru, Thajska, Indie na 450 veletržních expozicích.

Značka ZKL byla na tomto veletrhu zastoupena prostřednictvím svého dlouholetého autorizovaného distributora společností CHONG-RO.

Společnosti CHONG-RO děkujeme za prezentaci výrobků a značky ZKL na vietnamském trhu a přejeme jí mnoho obchodních úspěchů!

20.12.2018 - 08:10

Vážení obchodní partneři,

s blížícím se koncem roku bychom Vám rádi poděkovali za spolupráci a projevenou přízeň a zároveň Vám popřáli mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce nadcházejícím. Pevně věříme, že se naše spolupráce bude i nadále rozvíjet a že se nám podaří splnit Vaše očekávání i v roce 2019.

ZKL Group

18.12.2018 - 09:00

Tradiční vánoční večírek zaměstnanců koncernu ZKL se letos konal pro společnosti sídlící v Brně v pátek 7. prosince. Úvodního slova se ujal generální ředitel koncernu Ing. Jiří Prášil. Ve svém proslovu zhodnotil výsledky končícího roku a seznámil přítomné s plány na rok budoucí. Zároveň poděkoval všem zaměstnancům za dobře vykonanou práci a nejlepším zaměstnancům jednotlivých společností osobně poblahopřál. Nejlepší zaměstnanci ZKL Klášterec nad Ohří převzali ocenění z ruky výkonného ředitele společnosti pana Miroslavy Bárty na večírku v Klášterci nad Ohří 14. prosince.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.