CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

 

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě

 

web-banner

NOVINKY

05.08.2016 - 11:04

ZKL nenabízí svým zákazníkům pouze ložiska, ale také služby, díky nimž lze mimo jiné i prodloužit životnost ložisek. Mezi tyto služby patří dohled nad montáží ložisek ZKL.

K zajímavým montážím ložisek přizpůsobených požadavkům zákazníka patřila montáž dvou těsněných soudečkových ložisek 22252-2RSHK TM v Maďarsku. Ložiska byla namontována ve firmě Mátrai Erőmű ZRt. Montáže se kromě aplikačního inženýra ZKL účastnili i zástupci distributora EURO - BORSOD TRADE Kft.

22.07.2016 - 15:38

TJ Sokol Podolí se dlouhodobě těší z podpory koncernu ZKL. V letošním roce oslavil Sokol Podolí hned několik významných výročí mezi ně patří i 70 let založení basketbalu. Součástí oslav byla i instalace výstavy fotografií a almanachů z historie. Součástí výstavy byly fotografie sportovců, na jejichž dresech se logo koncernu ZKL objevuje již desítky let. Koncern ZKL podporoval nejen basketbalisty, ale také hokejisty, volejbalisty a fotbalisty z Brna a blízkého okolí. Na tuto tradici navazuje spoluprací s fotbalovým družstvem SK Líšeň a basketbalisty z TJ Sokol Podolí.

28.06.2016 - 13:21

Ve dnech 14. – 16.6.2016 se konal 17. Mezinárodní veletrh drážní a manipulační techniky Czech Raildays v Ostravě, na kterém se ZKL Group již tradičně prezentuje.

Návštěvníci stánku ZKL měli možnost vidět běžné výrobky, ale i speciální ložiska, například nápravová ložiska PLC 82-09-01.4 zkonstruovaná pro železniční průmysl. Tato kuželíková jednotka má speciální izolační nástřik na povrchu vnějšího kroužku, který zabraňuje průniku elektrického proudu.

Děkujeme všem návštěvníkům a partnerům, kteří v průběhu veletrhu zavítali na náš stánek.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.