CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

Organizace prodeje ZKL

ZKL Group se zaměřuje především na vývoj a výrobu svých produktů. Proto oblast prodeje, podpory a obsluhy koncových uživatelů zajišťuje obchodní organizace ZKL Bearings CZ, a.s., která kromě přímého zaměření na partnery z oblasti OEM spolupracuje také s rozsáhlou sítí autorizovaných distributorů. Ve významných světových teritoriích pak zajišťují prodej a podporu přímo také dceřiné společnosti koncernu ZKL. Komunikace a prodejní aktivity jsou zajišťovány prostřednictvím teritoriálně zaměřených obchodních skupin:

OS 31 – obchodní skupina 31 se zaměřuje na oblast střední a jižní Ameriky. V současné době obchodně zajišťuje následující teritoria:

Argentina, Bolívie, Brazílie, Guatemala, Chile, Kolumbie, Mexiko, Peru, Uruguay, Kostarika, Venezuela, El Salvador, Dominikánská Republika.

OS 32 – obchodní skupina 32 se zaměřuje na oblast Blízkého východu, Indie a Austrálie. V současné době obchodně zajišťuje následující teritoria:

Indie, Írán, Irák, Izrael, Kuvajt, Saudská Arábie, Jordánsko, Spojené Arabské Emiráty, Sýrie, Pákistán, Libanon, Austrálie.

OS 33 – obchodní skupina 33 se zaměřuje na oblast zemí Evropské unie a dále pak Afriky, Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Turecka. V současné době obchodně zajišťuje následující teritoria:

Albánie, Dánsko, Bělorusko, Bulharsko, Finsko, Nigérie, Slovinsko, Rumunsko, Řecko, Švýcarsko, Velká Británie, Srbsko, Egypt, Estonsko, JAR, Lotyšsko, Líbie, Maroko, Rusko, Turecko, Ukrajina.

OS 34 – obchodní skupina 34 se zaměřuje na oblast Dálného východu a USA. V současné době obchodně zajišťuje následující teritoria:

Čína, Filipíny, Hong Kong, Korea, Vietnam, Singapur, Srí Lanka, Taiwan, Thajsko, USA.

OS 35 – obchodní skupina 35 se zaměřuje na realizaci dodávek ložiskového sortimentu pro oblast České republiky a Slovenska .

OS 36 – obchodní skupina 36 se zaměřuje na zákazníky z oblasti střední Evropy. V současné době obchodně zajišťuje následující teritoria:

Maďarsko, Polsko, Rakousko, Itálii.

OS 39 – obchodní skupina 39 se zaměřuje na oblast západní Evropy. V současné době obchodně zajišťuje následující teritoria:

Španělsko, Portugalsko, Francie, Německo, Belgie, Nizozemsko.

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.