CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

Personální řízení v koncernu ZKL

Pošlete nám svůj životopis

new force

Mistr strojírenské výroby - Brno

Popis:

Hledáme mistra výroby ložisek s místem výkonu práce v Brně – Líšni.

Co Vás čeká?
• řízení průběhu výroby,
• odpovědnost za efektivitu výroby a dodržení termínů plnění jednotlivých zakázek,
• zodpovědnost za dodržování technologických postupů,
• organizace a řízení směny,
• přidělování pracovních úkolů jednotlivým zaměstnancům.

Požadujeme:

• SŠ strojní,
• minimální praxe 5 let na obdobné pozici ve strojírenské výrobě,
• zkušenost s vedením kolektivu zaměstnanců ve výrobě,
• znalost systému jakosti,
• znalost práce na PC,
• znalost IS SAP výhodou,
• samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost,
• schopnost okamžitého rozhodování.

Nabízíme:

• stabilní pracovní prostředí u české společnosti s dlouholetou tradicí ve výrobě ložisek,
• perspektivu osobního rozvoje a profesního růstu,
• ohodnocení odpovídající náročnosti pozice,
• další benefity - odměny při životních jubileích, výhodné telefonní tarify pro sebe a rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, týden dovolené navíc,
• nástup možný ihned.

Kontakt:

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a chtěli byste se do výběrového řízení přihlásit, zašlete svůj životopis na personální oddělení koncernu (email: vladislava.bartuskova@zkl.cz). Trnkova 123, 628 00 Brno, Česká republika

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.