CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

Personální řízení v koncernu ZKL

Pošlete nám svůj životopis

new force

Elektromechanik CNC strojů - Brno

Popis:

Hledáme elektromechanika CNC strojů s místem výkonu práce v Brně – Líšni.

Co vás čeká:
• elektromechanické opravy CNC strojů a zařízení,
• práce i na nových karuselech BASICTURN, bruskách BERTHIEZ a FAVRETTO,
• práce na obráběcích centrech OKUMA.

Požadujeme:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• SOŠ strojního zaměření, vyučen/maturitní zkouška,
• znalost programování CNC strojů,
• znalost řídicích systémů SINUMERIC 840D, 828SL, 840SL, FANUC,
• znalost CNC obráběcích strojů,
• praxe na obdobné pozici nutností.

A co vám nesmí chybět?
• manuální zručnost,
• schopnost týmové spolupráce,
• časovou flexibilita a ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

• stabilní pracovní prostředí u české společnosti s dlouholetou tradicí,
• odpovídající finanční ohodnocení,
• individuální adaptační proces,
• perspektivu odborného růstu a vzdělávání,
• týden dovolené navíc, sick days,
• příspěvek na stravování a investiční životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, dary při životních a pracovních jubileích, příspěvek na dětskou rekreaci, aj.

Nástup možný ihned!

Kontakt:

Pokud Vás tato pracovní náplň zaujala a chtěli byste se do tohoto výběrového řízení přihlásit, přineste či zašlete svůj životopis na personální oddělení koncernu (email: vladislava.bartuskova@zkl.cz).

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.