CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Navázání spolupráce s novým autorizovaným distributorem v Latinské Americe – Centro Industrial de Honduras de S.R.L.

V teritoriu Latinské Ameriky jsme v průběhu roku 2018 navázali spolupráci se společností Centro Industrial de Honduras de S.R.L. (C.I.H.), která se stala naším novým autorizovaným distributorem se sídlem ve městě San Pedro Sula v Hondurasu. Jedná se o mladou dynamickou společnost, která působí v průmyslové oblasti a využívá zkušeností svých společníků, pana Oscara Reneho Rivase, paní Lidie Xiomary Rivasová a paní Marcely Riverové.

C.I.H. se zabývá dodávkami ložisek především do průmyslových odvětví jako jsou těžební, cementárenský a textilní průmysl, cukrovarnictví, průmysl zpracování oleje, energetika a stavebnictví. Tato společnost také poskytuje svým zákazníkům přidanou hodnotu službami laserového vyrovnávání řemenů a pásů, dynamického vyvažování a průmyslovým ultrazvukem.

Pevně věříme, že se před nedávnem zahájená obchodní spolupráce bude nadále prohlubovat a rozvíjet. Ze strany ZKL má náš nový autorizovaný distributor veškerou obchodní a technickou podporu, což jistě přispěje k upevnění pozice naší značky na tomto teritoriu.

Pablo Méndez
Presidente ZKL Rodamientos S.A.

 

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.