CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Společnosti koncernu ZKL navštívili zákazníci z Latinské Ameriky

V průběhu měsíce října proběhla návštěva koncernu ZKL ze strany dvou našich latinskoamerických distributorů. Návštěvy se zúčastnili pánové Ricardo a Rodrigo Lagger se společnosti Lagger y Pandolfi, Rafaela, Santa Fe, Argentina a pan Mariano Apecech zastupující firmu Mayfer S.A. Uruguay. Společně s představiteli naší latinskoamerické afilace byli všichni návštěvníci přijati vedoucím prodejního oddělení pro oblast Latinské Ameriky, panem Ing. Radovanem Brilou ze společnosti ZKL Bearings CZ, a.s., který delegaci zákazníků po celou dobu jejich pobytu doprovázel a organizoval návštěvy a prohlídky jednotlivých výrobních závodů. Delegace zákazníků a pracovníků naší afilace navštívila závod v Klášterci nad Ohří, kde byla přijata panem Bártou, výkonným ředitel ZKL Klášterec nad Ohří a Ing. Helebrandtem, vedoucím logistiky závodu, který zákazníkům ukázal a vysvětlil jednotlivé procesy, které v tomto výrobním podniku probíhají.

Stejným způsobem zákazníci navštívili výrobní závod v Brně. Během této návštěvy výkonný ředitel ZKL Brno a.s., pan Roman Zouhar, zákazníky provedl po jednotlivých částech výroby, kde se měli možnost seznámit se všemi investicemi realizovanými koncernem ZKL v posledních letech jak do výrobních procesů, tak i do budov a infrastruktury, které se dnes odráží a promítají do rozvoje nových produktů, časové optimalizace, větší disponibility a zlepšení dodacích lhůt. Návštěva v Brně byla završena setkáním s generálním ředitelem koncernu ZKL panem Ing. Jiřím Prášilem a výkonným ředitelem ZKL Bearings CZ, a.s. Ing. Jiřím Prášilem ml., kteří pozvali naše hosty na vynikající oběd v jedné z tradičních restaurací ve městě.

Na závěr delegace zákazníků navštívila kanceláře společnosti ZKL Bearings CZ, a.s. v Praze, kdy byla s Ing. Brilou projednána současná situace v regionu a výhledy na příští rok.

Děkujeme touto cestou zástupcům společností Lagger y Pandolfi a Mayfer za jejich návštěvu a za možnost, že jsme je mohli během této cesty doprovodit.

Silvina Tomassoni
Výkonná ředitelka
ZKL Rodamientos S.A.

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.