CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Koncern ZKL navštívila na Mezinárodním strojírenském veletrhu vládní delegace

Na brněnském výstavišti byl dnes zahájen jubilejní 60. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Expozice koncernu ZKL patřila mezi několik vybraných, na které během své návštěvy veletrhu zavítal premiér Andrej Babiš. Kromě něj byla součástí vládní delegace i ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková, prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý nebo brněnský primátor Petr Vokřál. „Velmi nás těší, že si členové vlády vybrali právě naši společnost. Letošní strojírenský veletrh je pro ZKL nejen v tomto ohledu zatím velmi úspěšný,“ uvedl výkonný ředitel koncernu Jiří Prášil mladší.

V rámci doprovodných akcí letošního ročníku se koncern ZKL účastní i soutěže o zlatou medaili, konkrétně v kategorii inovací komponentů ve strojírenství. Přihlášeným exponátem je nové axiální soudečkové ložisko 29412EJ NEW FORCE, u jehož vývoje společnost vůbec poprvé využila aditivní technologie SLM kovového 3D tisku.

Využijte i Vy možnosti, prohlédnout si vystavené exponáty na stánku koncernu ZKL, který naleznete v pavilonu F, č. 73. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.