CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Účast koncernu ZKL na veletrzích v roce 2018

Tak jako v minulých letech i v roce 2018 se koncern ZKL bude účastnit významných veletrhů a výstav v České republice, Evropě, Asii a Americe. Již tradičními veletrhy v České republice, kde značka ZKL nesmí chybět, je červnový veletrh drážní techniky Czech Raildays v Ostravě či domácí Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, který v letošním roce oslaví jubilejní 60. ročník.

Mezi významné veletrhy pro železniční průmysl, na kterém bude ZKL letos vystavovat, patří berlínský InnoTrans. Obchodní aktivity v regionu Latinské Ameriky budou podpořeny na oborových veletrzích, které se zaměřují na důlní techniku EXPOMIN v Santiagio de Chile a EXPOMINA v peruánské Limě. Na severoamerickém kontinentu se koncern ZKL bude prezentovat v USA na kongresu týkající se těžby ropy a zemního plynu - Pump Summit Americas v Houstonu.

V Asii značku ZKL naleznete na dvou veletrzích, a to již v březnu na veletrhu International Engineering Sourcing Show v indické Chennai ve společné expozici Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, a na podzim v čínské Shanghai na PTC Asia.

Nezapomeňte si poznačit termíny zmíněných veletrhů. Naši obchodníci a technici Vás na nich rádi uvítají a představí nabídku produktů a služeb ZKL.

 

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.