CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

MAYFER S.A. - návštěva u našeho autorizovaného distributora v Uruguayi

Společnost Mayfer Rulemanes byla založena v roce 1969 a od té doby se stala lídrem v oblasti dodávek ložisek pro zemědělský sektor. Má i výbornou pozici v oblasti dopravy. Je to společnost, která na základě svých obchodních aktivit v průběhu let dokázala zařadit mezi své hlavní zákazníky také nejdůležitější průmyslové firmy v Uruguayi.

Mayfer Rulemanes má v současné době stabilní pracovní tým, který je schopen čelit novým a náročným podmínkám na stále více konkurenčním trhu. Vytvořená struktura společnosti umožňuje rychlé reakce přímo v terénu a přesné rozhodování o poskytování nejlepších služeb v rámci dodávek zboží a poradenství.

V pátek 24. listopadu byla ve společnosti Mayfer realizována návštěva pracovníků ZKL pana Pabla Méndeze a sl. Silviny Tomassoni, která byla dohodnuta s panem Marianem Apecech, obchodním ředitelem společnosti Mayfer Rulemanes. Cílem této první návštěvy pana Pabla Méndeze v jeho nové funkci prezidenta dceřiné společnosti ZKL v latinskoamerickém regionu se sídlem v Buenos Aires v Argentině, bylo projednání dalšího posilování obchodních vztahů, které obě společnosti udržují jíž více než 18 let, včetně projednání roku 2018, který bude bezpochyby dalším rokem pokračující vzájemné spolupráce.

Chtěli bychom tímto poděkovat panu Marianu Apecechovi i celému jeho prodejnímu týmu za spolupráci a úsilí při prodeji našich ložisek, což každoročně prokazují. Nadále budeme společně pokračovat v rozvoji spolupráce mezi společnostmi Mayfer a ZKL na trhu prodeje ložisek v Uruguayi.

Pablo Méndez
President ZKL Rodamientos S.A.

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.