CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Ohlédnutí za MSV 2017

Koncern ZKL se již tradičně účastnil Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, který letos probíhal ve dnech 9. – 13. října 2017. Ročník 2017 potvrdil pozici MSV jako nejvýznamnějšího strojírenského veletrhu střední Evropy. Svou nabídku zde představilo 1631 vystavujících firem z 32 zemí a navštívilo jej více než osmdesát tisíc návštěvníků. Podíl vystavovatelů ze zahraničí dosáhl 50 procent, přičemž největší zastoupení měly Německo, Indie, Slovensko, Itálie, Rakousko, Jižní Korea, Čína. Zahraniční návštěvníci dorazili z více než 50 zemí a jejich podíl na celkové návštěvnosti přesáhl 10 procent.

Na svém obvyklém místě v pavilonu F prezentoval koncern ZKL jak nabídku svého standardního programu, tak i speciální ložiska pro železniční průmysl jako např. PLC 410-33.2 nebo PLC 810-13. Zájem návštěvníků vzbudila i kopie převodovky vozu Škoda 130 RS, jejíž originál byl součástí závodního vozu účastnícího se legendární Rally Monte Carlo v roce 1977.

Děkujeme všem návštěvníkům a partnerům, kteří v průběhu veletrhu zavítali na náš stánek a projevili zájem o ZKL výrobky a služby.

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.