CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Konference distributorů

Ve dnech 23.5.2017 a 24.5.2017 proběhla v ZKL konference distributorů z Evropy, Indie a Číny. Letos společnost ZKL Brno, a.s. oslavila výročí 70 let od vzniku továrny. Byl to také jeden z důvodů, proč konference distributorů byla spojena s tímto výročím a probíhala celkem 2 dny, v závodě v Brně a poté ve vyhlášeném vinařství u Kapličky. První den byl zahájen přípitkem a následnou prohlídkou závodů, kde návštěvníci mohli vidět nové technologie, haly a zmodernizované prostory a poté prezentace od výkonných ředitelů společností ZKL Brno a ZKL Klášterec zaměřené na inovace ložisek, které byly vyvinuty v roce 2016. První den byl zakončen degustací vín a volnou zábavou ve zmíněném vinařství.

Druhý den již probíhala samotná konference zaměřená na strategii společnosti ZKL a na zlepšení v oblasti servisu a logistiky a v neposlední řadě byly prezentovány novinky v oblasti výzkumu a vývoje. Obchodní partneři prezentovali úspěšné projekty zrealizované v roce 2016. Na závěr konference proběhlo vyhodnocení nejúspěšnějších distributoru včetně předání cen.

Odpoledne a večer následoval volný program a společná zábava, kde si účastníci mohli zkusit střelbu z luku, projít se kolem místních vinic a nebo jen tak relaxovat ve wellness v hotelu.

Všem účastníkům konference děkujeme.

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.