CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Prezentace značky ZKL v Paraquayi

Počátkem května se konala návštěva zástupců ZKL u autorizovaného prodejce společnosti AUTOMOVIL SUPPLY v Paraguay, který je považován za jednoho ze strategických partnerů v tomto teritoriu.

Jednání s obchodními zástupci a manažery byla zaměřena na firemní prezentaci společnosti ZKL, nové produkty a služby, které poskytujeme pro rozvoj obchodu a zvýšení aktivit naší značky v průmyslovém sektoru v zemi. Dále se uskutečnila dvě setkání, na kterých bylo přítomno více než 140 účastníků, včetně zákazníků a zaměstnanců obchodní sekce společnosti AUTOMOVIL SUPPLY.

Prezentace značky byla vedena p. Edsonem Almeidou (technická podpora značky ZKL s provozní základnou v Brazílii) a p. Pablem Méndezem (vedoucí prodeje ZKL Rodamientos S.A. pro oblast Latinské Ameriky). Mezi početnou skupinou návštěvníků byli přítomni také zástupci Automovil Supply, jmenovitě Jose Buey (Director Presidente), Osvaldo Rodas (Business Manager), Pedro Alvarenga (Business Manager - Industrial Division) a pan Diosnel Silgueira (Manager Importacion), dle jejichž prohlášení napomohlo toto setkání podpoře růstu značky ZKL na paraguayském trhu a vytyčuje cestu k nové fázi vzájemné spolupráce pro dosažení očekávaných cílů.

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.