CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Konference Indických distributorů ZKL v Thajsku „Lets grow together“

Konference distributorů ZKL

V měsíci srpnu (22. 8. 2016 – 24. 8. 2016) proběhla v Thajsku konference distributorů pro Indii. Konference nabídla osobní setkání generálního ředitele ZKL a obchodního ředitele společnosti ZKL Bearings, a.s. s distributory a hlavním importérem ZKL Bearings India Pvt. LTD.

V úvodním dni 22. 8. 2016 proběhla prezentace generálního ředitele zaměřená na celkovou situaci na trhu, na investice a obchodní politiku koncernu ZKL. Dále byla prezentována obchodní politika v Indii, nové produkty a směry ZKL v produktovém vývoji. Vývoj a výzkum je v ZKL nyní zaměřen na dělená ložiska, těsněná ložiska a nově začínající vývoj ložisek CARB. Tuto část společně s úspěšnými projekty v roce 2015 prezentoval obchodní ředitel ZKL Bearings, a.s.

Další den proběhly prezentace jednotlivých distributorů zaměřené na úspěšné projekty v roce 2015 a samozřejmě na závěr nechyběly i společné team buildingové hry a závěrečná párty, kde byli vyhlášeni a oceněni nejlepší distributoři.

Z prezentovaných analýz trhu vyplývá, že značce ZKL se na Indickém trhu opět začíná dařit. Společné marketingové akce s ZKL Bearings India a cílené policejní zásahy proti padělkům vedené Indickou kanceláří s ředitel Bipinem Kulkarni dávají předpoklad růstu a prosperitě obchodu s ložisky ZKL.

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.