CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Konference distributorů ložisek ZKL tentokrát v Klášterci nad Ohří

Koncern ZKL tradičně v květnu pořádá konferenci autorizovaných distributorů ložisek ZKL. Letos termín konání konference připadl na 19. – 20. 5. 2016. Netradiční bylo místo konání konference, kdy jsme na základě ohlasů distributorů konferenci přesunuli do Klášterce nad Ohří.

Konferenční část se konala v Kulturním domě v Klášterci nad Ohří a poté následovala prohlídka rekonstruovaného závodu ZKL Klášterec nad Ohří, a.s. Výroba tohoto závodu je zaměřena na kuličková ložiska a nově jsme představili partnerům úspěšně zavedenou výrobu válečkových ložisek. V roce 2015 proběhli rozsáhlé investice do rekonstrukcí administrativní budovy a výrobních hal, které byly vybaveny novými výrobními technologiemi pro výrobu plechových klecí, válečkových ložisek a novými stroji pro výrobu naklápěcích a axiálních ložisek.

Konference se zúčastnili obchodní partneři z České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska, Německa, Španělska, Itálie a nově se připojili i obchodní partneři z Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu, Litvy a Indie. Konference se zúčastnil pan Chindalia z ZKL BEARINGS (INDIA) Pvt. Ltd., který přispěl i prezentací na téma úspěchu značky ZKL v Indii.

Děkujeme obchodním partnerům za účast na konferenci a za jejich pozitivní přístup. Věříme, že společné setkání bude přínosem pro další rozvoj vzájemné spolupráce.

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.