CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Konference autorizovaných distributorů a slavnostní otevření výrobní haly

Polovina května je v koncernu ZKL již několik let spojena s pořádáním konference pro autorizované distributory. Dne 14. 5. 2015 jsme tedy opět mohli přivítat naše distributory z ČR, střední a západní Evropy v prostorách ZKL a seznámit je s výsledky roku 2014 a plány do budoucna.

V odpoledních hodinách se účastníci konference přesunuli do výrobního závodu ZKL Brno, a.s., kde byla slavnostně otevřena nově zrekonstruovaná výrobní hala. Tato hala je určená pro sériovou výrobu ložisek do průměru 400 mm. Rekonstrukce haly byla zahájena 5. května 2014, byla rozdělena do 3 etap a celkové náklady přesáhly 38 mil. Kč. Změn doznal technologický tok montáže a v rámci investic do modernizace strojů byly pořízeny stroje pro značení ložisek či technologie pro výrobu ložisek v průměru od 200 do 400 mm. Konzervační linky, pračky a nové technologie pro výrobu ložisek do 200mm jsou v procesu pořízení.

Ani letos nechyběla neformální část konference v oblíbeném vinařství v Bořeticích, kde všichni návštěvníci měli možnost proniknout do tajů jižní Moravy při tónech cimbálové muziky či degustaci vína.

Děkujeme našim distributorům za jejich účast na konferenci i za jejich dosavadní spolupráci a těšíme se na další setkání.

 

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.