CS logo ZKL Group

Historie je základem současnosti
a výzvou pro budoucnost.

new force

Hannover Messe 2015

V průběhu minulého týdne společnost ZKL představila svoje výrobky na nejznámějším veletrhu v Evropě Hannover Messe 2015.
6500 firem ze 70 zemí světa představilo technologie pro budoucí výrobu a energetické systémy. Více než 56 procent vystavovatelů bylo ze zahraničí, zejména z Turecka, Itálie, Indie a Číny. Není divu, že 400 vystavovatelů a mnoho dalších návštěvníků přijelo z Indie, neboť Indie se v letošním roce stala oficiálním partnerem celého veletrhu. Také koncern ZKL přivítal na svém stánku důležité osoby nejen z Indie ale rovněž z ostatních zemí. Návštěvníci stánku ZKL měli možnost vidět běžné výrobky, ale i speciální ložiska, například kuličkovou otoč PLC 12/01/03 určenou pro spojení dvou vozů městských tramvají nebo nápravová ložiska PLC 82-09-01.4 zkonstruovaná pro železniční průmysl, která obsahují speciální keramický povlak zabraňující průniku elektrického proudu. Mnoho návštěvníků zaujalo velké velkorozměrové dvouřadé soudečkové ložisko 230/500EW33MH, které je možné využít např. v důlním průmyslu.
Rádi bychom poděkovali všem našim obchodním partnerům, kteří navštívili náš stánek a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

ZKL

ZKL je největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě.

Copyright © 2012 ZKL, a.s.